...pílingové mydlá Tamara...


...ponúkame Vám mydlá obohatené o prírodný píling maku, ovsených vločiek a kávy. V kombinácií s kozím mlieko, medom, alebo olivovým olejom pôsobia vláčne, a blahodárne na pokožku... 


Makové mydlo MIX 

(mydlová hmota s výťažkom kozieho mlieka a olivového oleja)  

Makové mydlo s olivovým olejom

(mydlová hmota s výťažkom olivového oleja)  

Toto mydlo s jemným makovým pílingom Vám krásne prekrví pokožku, doplnení kozím mliekom alebo olivovým olejom vám ju zanechá vláčnu a jemnú. 


Kávové mydlo MIX 

(mydlová hmota s výťažkom kozieho mlieka)

Na spevnenie a pružnosť pokožky je ideálne mydlo s kávovým pílingom. Samotná káva je obrovským pomocníkom pri mirkocirkulácii, čím dokáže vyhladiť pokožku a zabraňuje jej začervenaniu, či prípadnému zapáleniu. Káva použitá v našich mydlách pochádza z prvej slovenskej plantáže v Kolumbii.  


Mydlo s ovsenými vločkami s kozím mliekom a medom

(mydlová hmota s výťažkom kozieho mlieka)

Vločky v kombinácií s medom sú výrobnou kombináciou pre pleť. Vločky obsahujú kremík, fosfor, železo, draslík, vápnik a zinok. Vďaka týmto látkam dokážu pleť hĺbkovo vyživiť, bude pôsobiť zdravšie a zbavíte sa aj problémov s akné. Kúpeľ v ovsených vločkách sa odporúča aj pri kožnom ochorení ovčích kiahni, majú výrazné čistiace schopnosti. Med samotný je zázrakom domácej kozmetiky, obsahuje antioxidanty, aminokyseliny, minerály a vitamíny, má antibakteriálne účinky a upokojujúci efekt na pokožku. Vďaka tomu je vhodný aj na pleť spálenú od slnka proti vráskam a predčasnému starnutiu. 


Mydlo váži cca 120g. Cena všetkých druhov mydiel je rovnaká.

cena mydla je 3,50 eur