...ponuka našich domácich mydiel...


...z čoho vyrábame mydlá?... 

Naše ručne robené mydlá sú vyrábané z mydlovej hmoty, ktorá má rastlinný základ s prídavkom kozieho mlieka alebo olivového oleja. 
Kozie mlieko je známe pre svoje blahodárne účinky na organizmus nielen v strave, ale čím ďalej tým viac sa využíva aj v kozmetickom priemysle, vďaka priaznivému vplyvu na kožu. Má rovnaké pH ako ľudská pokožka, veľké množstvo vitamínu E a vitamínu A, ktorý spomaľuje účinky starnutia, zabraňuje hnedým škvrnám a zhrubnutiu kože. Taktiež obsahuje kyselinu mliečnu, čím pomáha odstrániť odumreté kožné bunky z povrchu pokožky, ktorú zanecháva mäkkú a vláčnu. Vhodné je aj pre citlivú a ekzematickú pokožku. 

Olivový olej podporuje pružnosť, hebkosť a vláčnosť pokožky, zachováva na nej ochranný film a prirodzené pH. Vysoký obsah glycerínu v mydlovej hmote zaisťuje vynikajúcu hydratáciu a zachováva na pokožke príjemný pocit. 

Pre dosiahnutie blahodarnejších účinkov pridávame do základnej hmoty sušené bylinky a kvety, kozmetické íle, bahno z mŕtveho mora, aktívne uhlie, škoricu, kávu, esenciálne oleje, prírodné silice a rôzne bylinné vône. Takto pripravená mydlová hmota sa vo forme suší ďalších 20 dní. Vďaka tomuto precíznemu procesu výroby Vám mydlo bude počas celej doby používania prijemne voňať a zachová si svoju konzistenciu. 

Certifikáty k mydlovým hmotám, ktoré používame nájdete v sekcii dokumenty.  


...urobte radosť svojim najbližším, alebo prezentuje svoju firmu cez naše mydlá...