...mydlá Tamara pre firmy...

Prezentujte svoju firmu, hotel, úrad, cez naše mydlá a staňte sa organizáciou, ktorej záleží na osudoch druhých. O vašom dobrom skutku sa dozvie každý koho naším mydlom obdarujete. 


Použite mydlo ako reklamný darček, pozornosť pre vašich klientov, alebo sa ním poďakujte vašim zamestnancom a ukážte, že ste firma s veľkým srdcom. 


Spojte príjemne s užitočným. Prečo nenakúpiť firemné prezenty u nás a okrem toho, že podporíte dobrú vec máte darček vybavený. 


Hotelieri, použite naše mydlá ako prekvapenie pre Vašich zákazníkov, milý darček, ktorý poteší a je praktický zároveň. Vyrábame mydlá aj v menších verziách, ideálne prekvapenie pre Vašich hostí na izbách. 


Nevesty obdarujte vašich svadobných hostí originálnymi darčekom, použiť sa dá aj ako menovka a farebne krásne zladiť s vašou výzdobou. Hostia budú ešte dlho spomínať na váš deň, vďaka praktickej pamiatke v kúpeľni. 


Mydlá Vám vieme vyrobiť na mieru s Vaším logom, farbou, vôňou v dvoch veľkostiach v dvoch baleniach. 


Vy objednáte, my navaríme, vystavíme faktúru a doručíme, vy budete spokojní a Vaši klienti či zamestnanci potešení. Poďme do toho! 


Leták na mydlá Tamara so základnými informáciami nájdete tu 


Pre viac info o cenových ponukách a odberoch pre firmy nás prosím kontaktujte!