#GivingTuesday je sviatok štedrosti, dávania a dobrovoľníctva. Je to deň, kedy sa po celom svete oslavujú dobré skutky a šíri dobro. Zapojiť sa môže každý! Pretože robiť dobro je jednoduché.       Zapoj sa aj Ty a pomôž zmeniť osud ženám v Azylovom dome Tamara!

Pomôž Azylovému domu Tamara venovaním ľubovoľného finančného príspevku. Peniaze použijeme na pomoc ženám a ich deťom, ktoré sa ocitli v núdzi. 

Zmeň osud tých, ktorí hľadajú pomoc v Azylovom dome Tamara. Kúp si balíček mydiel a buď tvorcom ich lepších zajtrajškov!

Zdieľaj náš príbeh alebo svoju skúsenosť s mydlami Tamara na sociálnych sieťach! Čím viac ľudí o nás vie, tým viac môžeme pomáhať!

#GivingTuesday ponuku môžete využiť ešte:Obdaruj nás finančne! 

Peniaze, ktoré nám pošleš použijeme na chod Azylového domu a na výdavky, ktoré sa nedajú pokryť z grantov a dotácií. 
Zaslať môžeš ľubovoľnú sumu na číslo účtu našej organizácie:

Záujmové združenie Rodina SK26 0200 0000 0040 3947 4754

Pre rýchlu platbu môžeš využiť QR kódy nižšie. Tvojich pár sekúnd teraz pomôže nám na celý ďalší rok! 


Zmeň osud klientkám nášho Azylového domu!

Kúp si balíček mydiel, ktoré vyrábame v našej terapeutickej dielni. Staň sa tvorcom osudu našich klientiek a pomôž im v ich náročnej situácií. 

Prostredníctvom príbehov Ľudmily, Sáry a Marianny ilustrujeme osudy žien, ktoré u nás v Azylovom dome vyhľadávajú pomoc. 

Klikni na tlačidlo, vyplň doručovacie údaje a my ti pošleme balíček voňavých mydiel. Na každom z mydiel je odkaz náš web. Darovaním mydiel šíriš myšlienku pomoci týraným ženám. A pomáhaš hneď dvakrát!

Ponuka balíčkov #givingtuesday už vypršala. Podporiť nás môžete kúpou mydiel. 


Zdieľaj a šír našu myšlienku!

Máš Facebook alebo Instagram? Zdieľaj našu myšlienku pomoci týraným ženám. Tvoje zdieľanie môže osloviť ženu, ktorá potrebuje našu pomoc, ale aj firmu, ktorá si u náš môže zakúpiť mydlá pre svojich zamestnancov a tak nás podporiť. 

Použi hashtagy: #mydlatamara #mydlaspribehom 

Stiahni si od nás vizuály a logá a vytvor vlastný príbeh alebo príspevok.