#GivingTuesday je sviatok štedrosti, dávania a dobrovoľníctva. Je to deň, kedy sa po celom svete oslavujú dobré skutky a šíri dobro. Zapojiť sa môže každý! Pretože robiť dobro je jednoduché. 

Zapoj sa aj Ty a pomôž zmeniť osud ženám v Azylovom dome Tamara!

Pomôž Azylovému domu Tamara venovaním ľubovoľného finančného príspevku. Peniaze použijeme na vymaľovanie priestorov Azylového domu, kde nám steny "zapackali" detské rúčky.

Zmeň osud tých, ktorí hľadajú pomoc v Azylovom dome Tamara. Kúp si balíček mydiel a buď tvorcom ich lepších zajtrajškov!

Zdieľaj náš príbeh alebo svoju skúsenosť s mydlami Tamara na sociálnych sieťach! Čím viac ľudí o nás vie, tým viac môžeme pomáhať!


Obdaruj nás finančne a pomôž vymaľovať Azylový dom! 

Peniaze, ktoré nám pošleš použijeme na vymaľovanie Azylového domu, kde nám steny "zapackali" detské rúčky.
Zaslať môžeš aj ľubovoľnú sumu na číslo účtu Azylového domu Tamara. 

Azylový dom Tamara: SK63 0200 0000 0014 2132 8658

Pre rýchlu platbu môžeš využiť QR kódy nižšie. 


Zmeň osud klientkám nášho Azylového domu!

Kúp si balíček mydiel, ktoré vyrábame v našej terapeutickej dielni. Staň sa tvorcom osudu našich klientiek a pomôž im v ich náročnej situácií. 

Prostredníctvom príbehov Michaely, Kataríny a Soni ilustrujeme osudy žien, ktoré u nás v Azylovom dome vyhľadávajú pomoc. 

Klikni na tlačidlo, vyplň doručovacie údaje a my ti pošleme balíček voňavých mydiel. Na každom z mydiel je odkaz náš web. Darovaním mydiel tak šíriš myšlienku pomoci týraným ženám. A pomáhaš hneď dvakrát!

Ponuka #givingtuesday už skončila. Podporiť nás môžete aj naďalej kúpou mydiel. 


Zdieľaj a šír našu myšlienku!

Máš Facebook alebo Instagram? Zdieľaj našu myšlienku pomoci týraným ženám. Tvoje zdieľanie môže osloviť ženu, ktorá potrebuje našu pomoc, ale aj firmu, ktorá si u náš môže zakúpiť mydlá pre svojich zamestnancov a tak nás podporiť. 

Použi hashtagy: #mydlatamara #mydlaspribehom #mozempomozem

Stiahni si od nás vizuály a logá a vytvor vlastný príbeh alebo príspevok.