#GivingTuesday je sviatok štedrosti, dávania a dobrovoľníctva. Je to deň, kedy sa po celom svete oslavujú dobré skutky a šíri dobro. Zapojiť sa môže každý! Pretože robiť dobro je jednoduché. Tento rok bol #Giving Tuesday 29.11.2022

Zapoj sa aj Ty a pomôž zmeniť osud ženám v Azylovom dome Tamara!

#GivingTuesday ponuku môžete využiť ešte:


Pomôž Azylovému domu Tamara venovaním ľubovoľného finančného príspevku. Peniaze použijeme na prerobenie kúpeľne a toaliet v Azylovom dome, aby sa u nás všetci klienti mohli cítiť ako doma.

Zmeň osud tých, ktorí hľadajú pomoc v Azylovom dome Tamara. Kúp si balíček mydiel a buď tvorcom ich lepších zajtrajškov!

Zdieľaj náš príbeh alebo svoju skúsenosť s mydlami Tamara na sociálnych sieťach! Čím viac ľudí o nás vie, tým viac môžeme pomáhať!


Obdaruj nás finančne a pomôž nám prerobiť kúpeľňu v Azylovom dome.

Peniaze, ktoré nám pošleš použijeme na prerobenie kúpeľne a toaliet v Azylovom dome, aby sa u nás všetci klienti mohli cítiť ako doma.
Zaslať môžeš aj ľubovoľnú sumu na číslo účtu Azylového domu Tamara. 

Azylový dom Tamara: SK63 0200 0000 0014 2132 8658

Pre rýchlu platbu môžeš využiť QR kódy nižšie. 


Zmeň osud klientkám nášho Azylového domu!

Kúp si balíček mydiel, ktoré vyrábame v našej terapeutickej dielni. Staň sa tvorcom osudu našich klientiek a pomôž im v ich náročnej situácií. 

Prostredníctvom príbehov Anny, Júlie a Niny ilustrujeme osudy žien, ktoré u nás v Azylovom dome vyhľadávajú pomoc. 

Klikni na tlačidlo, vyplň doručovacie údaje a my ti pošleme balíček voňavých mydiel. Na každom z mydiel je odkaz náš web. Darovaním mydiel tak šíriš myšlienku pomoci týraným ženám. A pomáhaš hneď dvakrát!


Zdieľaj a šír našu myšlienku!

Máš Facebook alebo Instagram? Zdieľaj našu myšlienku pomoci týraným ženám. Tvoje zdieľanie môže osloviť ženu, ktorá potrebuje našu pomoc, ale aj firmu, ktorá si u náš môže zakúpiť mydlá pre svojich zamestnancov a tak nás podporiť. 

Použi hashtagy: #mydlatamara #mydlaspribehom #mozempomozem

Stiahni si od nás vizuály a logá a vytvor vlastný príbeh alebo príspevok. 

Ako ste nám pomohli minulý rok?

V roku 2021 sme vďaka objednávkam balíčkov Mydiel Tamara a Vašim finančným darom mohli pomôcť desiatkam žien a detí a vymaľovali sme celé priestory Azylového domu, ktoré nám predtým "zapackali" detské rúčky. 

Ďakujeme.